Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Výsledky

Datum: 5.5. - 6.5. 2018

Místo: Třinec

1. Kaločová Lucie Chotěbuz Batal z Údolí Jizery BOM/P
2. Hájek Jaromír Sezemice Bad Bell Codi - Fin BOM/P
3. Jirásková Martina Pardubice - Nemošice Viva Aritar Bastet NO/F
4. Tvrdoňová Renata  CMC Adonis Na-La Dvor BOM/P
5. Korda Pavel, Ing. Červený Kostelec-Špinka Largo Orylordblack NO/P
6. Mach Ladislav Liberec - Hanychov Freny Foxy Queen BOM/F
7. Karbusická Barbora ČKNO Dula od Zbojníka NO/F
8. Michalík Táňa, Mgr. Dolní Benešov Cher Suché Lazce NO/F
9. Heinzke Patrik, Mgr. Kylešovice Oreo Galán Nalag NO/P
10. Kristová Karolína Sezemice Maffia van Blutsenhof NO/F
11. Vaníček Pavel ČKNO Champagne z Mokropeské zahrady NO/P
12. Ausficírová Jana ČKNO Athos Smolkovský les  NO/P
13. Prachatická Aneta Červený Kostelec-Špinka Bambi Vikar NO/F
14. Šafářová Denisa Sezemice Destiny vom Hirtengarten BOM/F
15. Kočanová Vlasta Roudnice nad Labem De Will Vědusk BOM/P
16. Chýlová Dagmar Říčany Ozzy Miss Jakoso NO/P
17. Glogar Vladislav Český Těšín Ghandi from Mike`s Place BOM/P
18. Smejkalová Iveta Pardubice - Nemošice Ashley Tespo Bohemia NO/F
19. Mašek Petr Chotěbuz Boný z Údolí Jizery BOM/F
20. Urbánková Dana Hradec nad Moravicí Adeel Blue Penny BOM/F
21. Marousková Zdeňka Krakovany Fanny Meggan Bohemia BOM/F
22. Čejka Petr Svatoslav Maxim Mi-Ji BOM/P
23. Matloch Roman Chotěbuz  Assan Oro Nero  BOM/P
24. Miczka Janusz Šenov Hebe Fron Fighter NO/F
25. Müller František Kylešovice Wikki z Větrného vrchu NO/F
26. Faltys Miloš ČKNO Fast Filko Morava NO/P
27. Ptáčníková Marcela  CMC Cassyra Boccaro BOM/F
28. Karbanová Alena Starý Kolín  Seigo Eqidius NO/P
29. Fagoš Robert  Újezd nad Lesy Areck Moravská kometa NO/P
30. Nekvapil Jan Pardubice - Nemošice Xandor Manepo Ideál NO/P
31. Walczysková Vanda  Vendryně  Expert de Alphaville Bohemia  BOM/P
32. Bílá Dana ČKNO Abigail z Guaragaru NO/F
33. Sandhaus Josef Pardubice - Nemošice Dick z Avarku NO/P
34. Kosiec Milan MSKS-Hněvošice Ayra Oro Nero BOM/F
35. Opočenská Renata KCHBO Coquin Olbramovický kvítek BOM/P
36. Říha Radek ČKNO Joseph Anrebri NO/P
37. Martynek Roman  CMC Descent Fellow Maribor BOM/F
38. Glänznerová Helena Starý Plzenec Hannibal Barkas Radinie KV/P
39. Drešerová Dita Praha 5 - Radotín Porthos ze Stříbrného kamene NO/P
40. Rohla Stanislav  Krakovany  Arabella Kofr  BOM/F
41. Hůza Ladislav  Liberec - Arnema Nando ze Zelené úžlabiny  NO/P
42. Vychodil Jiří  Valašské Meziříčí  Yrty Vikar NO/P
43. Procházka Antonín MSKS-Prostějov Lipi van de Duvetorre BOM/F
44. Kratochvíl Jaroslav  Sezemice Eyron Meggan Bohemia BOM/P
45. Appelová Lucie  Vendryně  Zidane De Alphaville Bohemia  BOM/P
46. Říhová Gabriela Polička Alyscha z Gargamellu NO/F
47. Zelinková Alice Praha 5 - Radotín Maigret Radinie  KV/P
48. Plavčko Martin, DiS. Hrádek nad Nisou Ebony Princess Maribor BOM/F
49. Faltysová Martina  ČKNO Ax Rebelling  NO/P
50. Slowioczková Hana KCHK ČR Cord Daches Dream KV/P
51. Křížová Andrea Ořech Pigy Bohemia Atomica NO/P
52. Čákorová Jitka Neratovice-Mlékojedy  Faty ze Soutoku Sázavy  BOM/F
53. Berdychová Zuzana ČKNO Balboa Moravská Kometa NO/P
54. Vít Jaroslav Pardubice - Nemošice Xerxes Manepo Ideál NO/P

Zákaz kopírování bez souhlasu ČKS

TOPlist