Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Starší ročníky

Výběrová soutěž na M ČR IPO 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VS na MČR IPO Třinec 1. - 2.4.2017

 

Start.č. Jméno psovoda Jméno psa Plem/pohl A B C Celkem Pořadí CACT
34 Paleček Daniel  Looker  Mi-Ji BOM/P 94 94 97 285 1 CACT
38 Pohlová Petra  Alyscha  Anmireto Moravia NO/F 92 96 96 284 2 CACT
24 Ausficírová Jana Athos Smolkovský les  NO/P 97 93 93 283 3 res. CACT
19 Šesták Josef Cyclon Olbramovický kvítek BOM/P 96 94 90 280 4 res. CACT
16 Truksa Milan  Hoky Monur NO/P 88 95 96 279 5  
25 Mašek Petr Bony z Údolí Jizery BOM/F 85 97 96 278 6  
1 Matloch Roman Assan Oro Nero  BO/P 96 86 92 274 7  
8 Turkina Anna Roma  BO/F 85 96 92 273 8  
28 Walczysková Vanda  Expert de Aphaville Bohemia  BOM/P 90 87 94 271 9  
21 Finsterle Dita Luka vom Parchimer Land  BOM/F 89 90 92 271 10  
31 Farkáč Jan  Finka Deabei  BOT/F 87 96 86 269 11  
30 Holan Vítězslav  Adele vom Esadera BOM/F 88 89 90 267 12  
11 Martynek Roman  Descent Fellow BOM/F 91 92 84 267 13  
37 Ostrčilík Marek Beembo Erpemos NO/P 95 78 93 266 14  
2 Mouková Hana  Bonny- lee NO/F 91 84 85 260 15  
20 Slámová Monika  Logar z Trojmezí  NO/P 90 78 89 257 16  
22 Zaňák Jiří  Wilhelm von Erikson  AD/P 86 89 82 257 17  
6 Bláhová Veronika Aike Kribar BOM/F 90 86 80 256 18  
26 Košťál Vladimír  Cameron Bohemia Atevy  BOM/P 84 88 83 255 19  
17 Josefík Jaroslav  Urry Majorův háj NO/P 90 87 78 255 20  
10 Mellar Karel  Amir Jesenius NO/P 95 74 83 252 21  
3 Vychodil Jiří  Yrty Vikar NO/P 90 71 88 249 22  
29 Fagoš Robert  Areck Moravská kometa NO/P 82 83 82 247 23  
18 Sedláček Karel  Tobby Venušina sopka NO/P 90 77 80 247 24  
39 Sedláková Věra  Mona Lisa  BOT/F 80 86 77 243 25  
13 Ptáčníková Marcela Cassyra Boccaro BOM/F 58 91 86 235    
14 Štěpánková Naděžda  Garland ze Stříbrného kamene NO/P 92 68 72 232    
7 Tvrdoňová Renata  Adele Igo BOM/F 52 90 88 230    
23 Rohla Stanislav  Arabella Kofr  BOM/F 35 88 93 216    
15 Faltysová Martina  Ax Rebelling  NO/P 80 55 76 211    
9 Kratochvíl Jaroslav Eyron Meggan Bohemia BOM/P 59 69 81 209    
32 Appelová Lucie  Zidane De Alphaville Bohemia  BOM/P 32 90 84 206    
4 Příborská Zuzana  Lexi Mi-Ji BOM/F 19 94 83 196    
27 Čejková Klára  Hermann M.de Alphaville Bohemia  BOM/P 0 95 98 193    
35 Zelinková Alice Maigret Radinie  KV/P 28 73 80 181    
5 Karbanová Alena Seigo Eqidius NO/P 19 68 73 160    
36 Karvánková Eva Ghita z Lounského chovu  NO/F 10 65 71 146    
33 Večerková Jitka, Mgr. Timo Apanta - Rei NO/P 0 61 73 134    
12 Zimek František, Mgr. Dandy Štíhlouš BOM/P   76 0 76 Celk. disk.  
                   
Zákaz kopírování bez souhlasu ČKS              

Výběrová soutěž na M ČR IPO 2016

VS na MČR IPO Třinec 30.4.2016

 

Krupková Michaela Elwis Lebensborn BOM/P 94 94 97 285 1 CACT
Heinzke Patrik, Mgr. Dorota Anilorak NO/F 95 94 94 283 2 CACT
Matloch Roman Assan Oro Nero BOM/P 91 89 96 276 3 res.CACT
Tvrdoňová Renata, Ing. Adele Igo BOM/F 92 91 87 270 4  
Šesták Josef Cyclon Olbramovický kvítek BOM/P 93 91 84 268 5  
Hron Martin Xenon de Alphaville Bohemia BOM/P 88 89 86 263 6  
Slovák Martin Aki Ostaryka BOM/P 76 92 88 256 7  
Ostrčilík Marek Beembo Erpemos NO/P 81 77 92 250 8  
Trnková Martina Morpheus Anrebri NO/P 89 86 75 250 9  
Novotný Jiří, Ing. Moody z Jirkova dvora NO/P 88 81 73 242 10  
Kerhart Tomáš Tonny Vikar NO/P 72 83 78 233 11  
Zemanová Eva Orka Ja-Iv-To NO/F 74 70 76 220 12  
Valíček Rostislav Qatar Venušina sopka NO/P 86 68 77 231    
Ouzká Romana Yoshy Argi Horký dech RTW/P 60 78 83 221    
Říha Radek Joseph Anrebri NO/P 41 80 96 217    
Dlábová Markéta Dewoitine de Alphaville Bohemia BOM/F 7 87 90 184    
Vymazalová Hana Cessy z Melechovské stráně CP/F 90 85 0 175    

 

Výběrová soutěž na M ČR IPO 2015

VS na MČR IPO Třinec 25.-26.4.2015

1 Hanel David Zeus Vikar NO/P 92 94 96 282 CACT
2 Duffková Jitka Alex z Kristova NO/P 87 98 96 281 Res.CACT
3 Kostera Libor Ben Milargo NO/P 86 95 93 274  
4 Šedivá Monika Žaneta Eqidius NO/F 86 85 88 259  
5 Slovák Martin Aki Ostraryka BOM/P 70 94 94 258  
6 Vidrna Jaroslav Hattrick Hasko Goldest Danubius KV/P 95 84 74 253  
7 Ťujík Břetislav Nikita Vepeden NO/F 88 81 83 252  
8 Veličková Michaela Abibi Bohemia Atevy BOM/F 90 77 84 251  
9 Daušová Zuzana Usaf de Alphaville Bohemia BOM/P 83 79 87 249  
10 Zwillingová Kateřina Mgr. Dara Giom v. Elberfeld KV/F 90 77 80 247  
11 Košťál Vladimír Cameron Bohemia Atevy BOM/P 70 86 86 242  
12 Vlková Marcela Hanah Mi-Ji BOM/F 72 75 79 226  
13 Vydra Zdeněk Cháron Vepeden NO/P 83 59 82 224  
14 Čejka Jiří st. Ciara Meggan Bohemia BOM/F 31 92 92 215  
15 Barát Jiří Hexa Jivě-Toka NO/F 31 95 75 201  
16 Trnková Martina Morpheus Anrebri NO/P 17 90 78 185  
17 Josefík Jaroslav Urry Majorův háj NO/P 11 94 74 179  
18 Hrochová Karolína Bria od Hanácké hory BOM/F 5 88 82 175  
19 Červenka Pavel Vidocq de Alphaville Bohemia BOM/P 5 83 85 173  
20 Urbánková Dana Blackberry Meggan Bohemia BOM/F 86 82 0 168  
21 Polzer David Napi Apanta Rei NO/F 8 73 81 162  
22 Barvík Eduard Aly Obsidian Guard Land NO/P 79 79 0 158  
23 Novotný Vladimír PhDr. Fred Denbrix NO/P 73 78 0 151  
24 Valíček Rostislav Qatar Venušina sopka NO/P 80 64 0 144  
25 Zemanová Eva Orka Ja-Iv-To NO/F x disk x disk  
26 Horák Kamil Zaira z Třešňáku NO/F x disk disk disk  
27 Truksová Eva Bad Meggan Bohemia BOM/P x 95 0 odstoupila pro nemoc psa  
28 Houšková Veronika Darrgo Jipo-Me NO/P x x x odstoupila  
 

Výběrová soutěž na M ČR IPO 2014

Výsledková listina VS IPO (M ČR)

 
    VS na MČR IPO Třinec 3.-4.5.2014        
           
                   
Kat.č. Jméno psovoda Jméno psa Plem./pohl. A B C Celkem Pořadí Udělen titul CACT
50 Kaločová Lucie Dagger de Alphaville Bohemia BOM/F 98 95 95 288 1 CACT
83 Slovák Martin Aki Ostraryka BOM/P 97 94 94 285 2 RES.CACT
23 Krajčí Theodor Bak z Mandragory BOM/P 99 90 94 283 3  
71 Košťál Vladimír Cameron Bohemia Atevy BOM/P 100 89 92 281 4  
58 Truksová Eva Bad Meggan Bohemia BOM/P 98 94 89 281 5  
16 Maňáková Markéta Abby Ostraryka BOM/F 95 86 95 276 6  
59 Kleslová Zdeňka Asko Obsidian Guard Land NO/P 95 91 90 276 7 CACT
29 Louda Tomáš Agbar Meggan Bohemia BOM/P 99 87 89 275 8  
18 Šťastný Roman Apollo Glitch BOM/P 99 89 86 274 9  
67 Chmurová Lenka Rosso Vikar NO/P 90 92 89 271 10 RES.CACT
22 Galvasová Gabriela Xarra Majorův háj NO/F 100 83 82 265 11  
27 Králík Josef Renny z Daskonu NO/F 93 83 86 262 12  
21 Šafářová Denisa Orty vikar NO/P 95 90 77 262 13  
60 Štýbrová Beata Ing. Tarkatan Juki BOT/P 82 91 88 261 14  
35 Pavlišáková Michaela Uther de Alphaville Bohemia BOM/P 96 80 85 261 15  
79 Mereďa Antonín Qino Venušina sopka NO/P 99 82 80 261 16  
1 Veličková Michaela Abibi Bohemia Atevy BOM/F 96 80 84 260 17  
80 Ausficírová Jana Anaja od Janice NO/F 95 86 77 258 18  
28 Tajčová Radka Rea z Dvořákova sadu NO/F 91 79 86 256 19  
75 Uřičař Martin Carmen Fron Fighter NO/F 94 80 82 256 20  
68 Štefková Táňa Bc. Rega Suché Lazce NO/F 91 81 77 249 21  
17 Dejmek Josef Caira Laperys NO/F 87 72 77 236 22  
43 Fína Jan Ing. Ippy Písečná bouře NO/P 100 68 82 250 23  
64 Makovská Petra Áres All Proffesore NO/P 94 67 81 242 24  
40 Pěknice Přemysl Ing. Daisi ze Šikmáku NO/F 94 82 0 176 25  
Rozhodčí:  A - Nedvěd K. B - Ryneš M. C - Ťujík B. - hl. rozhodčí  
Hlavní rozhodčí - podpis            ……………………………………….          
  Zákaz kopírování bez souhlasu ČKS              
                   

 

 

Výběrová soutěž na M ČR IPO a MS FCI 2013

 

 

image
 

Výsledková listina VS IPO (M ČR)

 
             
           
                   
Kat.č. Jméno psovoda Jméno psa Plem./pohl. A B C Celkem Pořadí Udělen titul CACT
61. Šťastný Roman Apollo Glitch BOM/P 90 90 90 270 1. CACT
58. Novotný Vladimír PhDr. Fred Denbrix NO/P 89 82 90 261 2.  
1. Hodek Jaroslav Gomo Vikar NO/P 88 82 90 260 3.  
21. Veličková Michaela Abibi Bohemia Atevy BOM/F 83 84 87 254 4.  
35. Reisinger Josef Apollo od Rejska BOM/P 81 76 92 249 5.  
85. Krátká Eva Ing. Vrisco Niox NO/P 71 84 90 245 6.  
11. Zimek František Babetka z Daskonu BOM/F 84 74 87 245 7.  
23. Zolmanová Martina Guppi Vikar NO/F 94 75 74 243 8.  
13. Středulinský Radoslav Bery z Kacinberka NO/F 81 73 78 232 9.  
77. Nemravová Petra Okim u Alfréda NO/P 70 77 81 228 10.  
39. Vaníček Pavel Mgr. Wizard ze Stříbrného kamene NO/P 60 84 91 235 11.  
82. Urban Pavel  Wanda z Hückelovy vily BOM/F 60 91 83 234 12.  
27. Mazurák Zdeněk Nick Venušina sopka NO/P 64 79 86 229 13.  
81. Másilková Kristýna  Vigour Bohemia Alké BOC/P 68 81 78 227 14.  
8. Kolář Pavel Arwen ze Stříbrného kamene NO/F 48 83 86 217 15.  
71. Černochová Simona Woltair Gája -Nova NO/P 47 74 86 207 16.  
91. Dvořáková Veronika Jolie de Alphaville Bohemia BOM/F 19 92 94 205 17.  
80. Kaskounová Martina Drago Denbrix NO/P Odstoupila          
                   
  Zákaz kopírování bez souhlasu ČKS              

 

Výběrová soutěž na M ČR IPO a MS FCI 2012

Třinec 5.5. - 6.5. 2012

Rozhodčí: Nedvěd, Pejša, Veselka

Figuranti: Mach, Kubec

 
Psovod Pes Plemeno
   Kuncová Michaela     Jaguar de Alphaville Bohemia    BOM  96   93   98   287   1 
   Tichá Mirka     Sorbona Favory Cross    NO  100   87   94   281   2 
   Kupka Radomír     Cox Vikar    NO  95   90   90   275   3 
   Glisník Vít     Scoot Favory Cross    NO  95   86   91   272   4 
   Finsterle Dita     Forta Marko Gero    BOM  97   86   87   270   5 
   Skořepa Libor     Ajka z Rexovi ohrady    NO  97   85   87   269   6 
   Krupičková Jitka     Barney Lebensborn    BOM  91   87   89   267   7 
   Valjentová Martina     Easy z Kuřimského háje    NO  96   90   81   267   8 
   Pavlík Jiří     Waldemar Hanno Veto    VK  98   80   82   260   9 
   Machová Renata     Tobiáš Anrebri    NO  90   78   90   258   10 
   Pohlová Petra     Imo Anrebri    NO  90   74   91   255   11 
   Beranová Eva     Alexia Laperys    NO  93   76   83   252   12 
   Novotný Jiří ing.     Ox z Jirkova dvora    NO  93   71   83   247   13 
   Jun Antonín     Kessidy Gold Mičer    DB  93   75   79   247   14 
   Jirásek Jan     Andreas Extra Temperament    BOM  80   85   80   245   15 
   Jirout Oto      Eirin Anrebri    NO  88   76   80   244   16 
   Musilová Hana     Carbon Bright ze Slunečné verandy    KV  94   72   78   244   17 
   Svoboda Václav     Cezar od PČR    BOM  93   73   74   240   18 
   Cihelková Vladimíra     Eddie Marko Gero    BOM  91   75   73   239   19 
   Marek Jiří     Goran od Syrůvky    RTW  85   75   78   238   20 
   Mojžíš Radek     Elfie Zde-Sko    NO  78   73   83   234   21 
   Vodičková Šárka     Legolas Venušina sopka    NO  83   77   73   233   22 
   Wantulok Tadeáš     Akim Tadowan    NO  90   65   82   237   23 
   Matloch Roman     Neck Connan Bohemia    NO  97   65   68   230   24 
   Klomínský Břetislav     Era v. Bonauer Wald    NO  81   68   80   229   25 
   Chasanovitis Vasil     Kris Miss Jakoso    NO  85   60   81   226   26 
   Sokolová Martina     Drago Denbrix    NO  78   65   76   219   27 
   Strach Jan     Fellow Zdekra    NO  87   49   74   210   28 
   Krutišová Petra ing.     Ronn z Huckelovy vily    BOM  60   75   68   203   29 
   Černochová Simona     Woltair Gája-Nova    NO  35   82   78   195   30 
   Urbanová Lucie MVDr.     Arrow Red Vixen    BOM  17   83   88   188   31 
   Radovesnická Hana Mgr.     Fany Ben-Ju    NO  15   86   77   178   32 
   Ramaekersová Jiřina ing.     Bora od PČR    BOM  10   86   80   176   33 
   Hodek Jaroslav     Gomo Vikar    NO  96   odst.   64   160   34 
   Ventura Petr     Faust z Kuřimského háje    NO  93         odst.   35 
   Górecki Zbigniew     Yucci Vikar    NO     92   disk.   92   36 
   Blažková Lenka     Anta Gray Black    NO  80      disk.   80   37 
   Čejka Jiří     Junker de Alphaville Bohemia    BOM  0         odst.   38 
   Baselová Tereza Mgr.     At z Kuřimského háje    BOM           nenast.   39 
   Čalová Lucie ing.     Cyko Aykmar    NO           nenast.   40 
   Daušová Zuzana     Eron Durnitor    BOM           nenast.   41 
   Horák Jan     Wolf Moravia Go-Ha    NO           nenast.   42 
   Hořejší Jana ing.     Paris v.d.Mohnwiese    NO           nenast.   43 
   Hrabálek Jiří     Baba Anilorak    NO           nenast.   44 
   Kostera Libor     Baxter Vikar    NO           nenast.   45 
   Lacina Jan ing.     Ivy Laroja    BOM           nenast.   46 
   Macounová Gabriela     Isména Halit Paša    DB           nenast.   47 
   Nekvapil Jan     Kubar Leryka    NO           nenast.   48 
   Stodůlka Lubomír     Irmo z Kuřimského háje    NO           nenast.   49 
   Vaníček Pavel     Ziko z Mokropeské zahrady    NO           nenast.   50 

 

Výběrová soutěž na M ČR IPO a MS FCI 2011

Třinec 30.4.- 1.5.

    SEZNAM ÚČASTNÍKŮ VS 2011 Třinec      
          stopa pos obran    
start.č. kat.číslo příjmení, jméno, tit. plem. Jméno + CHS ** A B C součet pořadí
39 22 Ševčíková Lucie  BOM/F Unica de Alp. Boh. 88 98 95 281 1
17 80 Kalousková Petra NO/P Imo Anrebri 94 88 93 275 2
2 30 Čalová Lucie ing. NO/P Cyko Aykmar 95 87 92 274 3
11 74 Hořejší Jana Ing.  NO/F Paris v.d. Mohnwiese 96 86 92 274 4
44 11 Górecki Zbigniew NO/F Yucii Vikar 89 93 90 272 5
13 78 Slivoň Jan  NO/F Baghíra Krokodýlí farma 93 91 84 268 6
20 36 Šišková Petra NO/P Lesco Naspo  82 94 91 267 7
27 59 Plášil Václav NO/F Quella ze Stříbr. Kamene 83 93 89 265 8
6 51 Glisník Vít NO/P Bongo Vikar 98 89 75 262 9
34 13 Pekárek Jindřich NO/P Larry ze Stříbrného kamene 85 83 91 259 10
18 46 Molák Tomáš BOM/P Brego Allegro Cantabile 80 93 85 258 11
29 42 Novotný Jiří ing. NO/P Ox z Jirkova dvora 92 81 85 258 12
23 26 Bočan Pavel NO/P Hill z Holýkova 82 95 81 258 13
24 65 Daušová Zuzana BOM/P Eron Durnitor 70 89 97 256 14
5 106 Kopecká Petra BOM/P Clemon z Chittrsiho údolí 79 88 89 256 15
9 99 Dobešová Jolana BOM/P Uragan de Alpjaville Bohemia 88 82 85 255 16
8 14 Čejka Jiří BOM/P Andy Jirka 80 80 94 254 17
15 75 Řeháková Dana BOM/F Qerra z Hückelovy vily 85 89 80 254 18
28 7 Duffková Jitka NO/P Jack Duffmar 81 84 88 253 19
3 28 Matloch Roman  NO/P Neck Connan Bohemia 82 79 90 251 20
31 41 Uher Petr NO/F Connie z Hromadného 85 76 87 248 21
4 37 Šilhavý Luděk  DB/F Alexa Sheridano le Fano 78 89 80 247 22
14 39 Lacina Jan  BOM/F Ivy Laroja 79 85 83 247 23
19 88 Eclerová Vladimíra NO/P Bady ze Svobodného dvora 75 85 85 245 24
25 61 Tyc Jiří Mgr. BOM/P Olin Malidaj 74 84 86 244 25
42 49 Hulíková Hana NO/F Adelka Aymar 90 73 81 244 26
38 24 Štěpánek Zdeněk NO/F Nika Niox 87 77 78 242 27
10 73 Kovář Jaroslav NO/P Jordan Kateko 80 83 75 238 28
33 76 Veličková Michaela BOM/F Abibi Bohemia Atevy 79 80 79 238 29
26 23 Marek Jiří NO/P Frodo Loucké zátiší 71 76 88 235 30
16 91 Kratochvíl Jaroslav Ing. BOM/P Asim Murat 80 72 82 234 31
1 105 Sedláček Karel  NO/P Irro Venušina sopka 83 72 77 232 32
32 16 Nekvapil Jan NO/P Kubar Leryka 53 80 90 223 33
40 67 Říha Radek  NO/P Chicco v.Houthrack 46 79 91 216 34
41 31 Adamec Michal NO/P Joe Kateko 41 73 82 196 35
22 10 Valjentová Martina NO/F Easy z Kuřimského háje 10 94 88 192 36
30 62 Sládek František BOM/P Dyk z Chittusiho údolí 11 91 89 191 37
43 93 Wantulok Tadeáš NO/P Akim Tadowan 25 73 91 189 38
21 79 Krutišová Petra Ing. BOM/P Ronn z Huckelovy vily 15 88 82 185 39
37 45 Fančo Jaroslav NO/P Gery Loucké zátiší 3 78 94 175 41
35 29 Kostera Libor NO/P Baxter Vikar 0 0 0 0 disk.
7 63 Jirásek Jan BOM/P Andreas Extra Temperament 12 93 0 0 disk.
12 84 Kubínová Hana BOM/F Agatha z Mandragory 0 0 0 0 disk.
36 33 Košek Libor BOM/F Steffi Malidaj 0 0 0 0 disk.

 

Výběrová soutěž na M ČR IPO a MS FCI 2010

 

 

 

 

 

 

 

   
 
 

ORGANIZAČNÍ


Rozhodčí:

Obrana :                 Krajčí    

Poslušnost :            Ťujík                        

Stopy :                  Košťál    

 

Figuranti:                     Kubec, Konečný ( Mellar )     

 

Kladeči:                               Havránek, Fančo, Sedláček

 

Organizátoři:                     členové ZKO Třinec

 

 

Výsledky

 
 
Psovod Pes Plemeno S  P  O Celkem   Pořadí
 Kupka Radomír  Cox Vikar  NO  96  90  96  282  1 
 Tichá Mirka  Charik Galán Nalag  NO  96   87  96  279  2 
 Hulíková Hana  Adelka Aykmar  NO  97  85  95  277  3 
 Kalousková Petra  Imo Anrebri  NO  95  82   96  273  4 
 Pallot Jarmila Maria  Atrei DÁmour Bedea  BOM  90  88  95  273  5 
 Pejša Josef  Bongo Vikar  NO  88  90  91  269  6 
 Heinzke Patrik, Bc.  Barnabasch Black Chabet  NO  92  82  94  268  7 
 Pavlišáková Michaela  Uther de Alphaville Boh.  BO  95  80   89  264  8 
 Hruška Antonín  Apolo z Dubového lesa  NO  89  86   88  263  9 
 Valla Rudolf  Ax z Kuřimského háje  NO  90  85  86   261  10 
 Marečková Dana  Gina Jipo-Me  NO  89  85  85  259  11 
 Žižka Petr  Artuš Sun-Troc  NO  88  82  86  256  12 
 Kostelník Vladislav  Ergo Moravia Artex  NO  93  70  92   255  13 
 Kratochvíl Jaroslav Ing.  Asim Murat  BOM  80  84  84  248  14 
 Kuklíková Magda  Anita z Měsíčního údolí  NO  78  81  87   246  15 
 Kopecká Petra  Clemon z Chittusiho údolí  BOM  87  81  77  245  16 
 Nekvapil Jan  Kubar Leryka  NO  75  86  79  240  17 
 Rupert Tomáš Ing  Muki z Milberku  NO  70  73  85  228  18 
 Šesták Josef  Nex z Klemova Dvora  NO  87   66  87  240  
 Kerhart Tomáš  Bart z Cagova ráje  NO  58  79  91  228  
 Walczysková Vanda  Hard Eqidius  NO  50  78  94  222  
 Uher Petr  Connie z Hromadného  NO  51  84  83   218  
 Říha Radek  Chicco v. Mouthrack  NO  30  79  95  204  
 Vagerová Vlasta MVDr.  Brock Au-Auriga Brie  BRI  55  72  72  199  
 Bočan Pavel  Hill z Holýkova  NO  21  93  0   114  

 


Výběrová soutěž na M ČR IPO a MS FCI 2009

 

 

 

 

 

 

 

  
 
 

ORGANIZAČNÍ

 

Rozhodčí:

Obrana :                               Nedvěd Vl. m.s.

Poslušnost :                          Zimek Fr                      

Stopy :                                Ševčík  St

 

Figuranti:                           Kupka R. , Kubec J. , náhr. Liška R.

 

Kladeči:                               Fančo, Bartošík,Havránek

 

Organizátoři:                     členové ZKO Třinec

 

 

  Výsledky


 
Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
 Heinzke Patrik, Bc.   Barnabasch Black Chabet  NO  98   89   92   279   1 
 Hodek Jaroslav   Fany z Purschova chovu  NO  96   75   95   266   2 
 Krupková Michaela   Jeremy z Jenive  NO  90   86   88   264   3 
 Pěknice Přemysl ing.   Bessy za Šikmáku  NO  94   82   88   264   4 
 Glisníková Jana MVDr.   Ido z Polytanu  NO  97   84   80   261   5 
 Pallot Jarmila Maria   Atrei DÁmour Bedea  BOM  84   78   93   255   6 
 Štěpánek Zdeněk   Nika Niox  NO  93   80   82   255   7 
 Hrušková Věra   Barunka Black Chabet  NO  90   70   90   250   8 
 Košťál Vladimír   Lily z Hückelovy vily  BOM  97   86   67   250   9 
 Čejka Jiří   Andy Jirka  BOM  64   86   96   246   10 
 Ťujík Břetislav   Pheobe Jit-Mir  NO  93   66   82   241   11 
 Hradil Stanislav   Nargo Helilein  NO  93   66   81   240   12 
 Barvík Eduard   Vobo Vikar  NO  91   54   92   237   13 
 Šenová Petra   Bar Ort Bohemia  BOM  59   80   95   234   14 
 Ivánek Jaroslav   Cherry Eqidius  NO  62   75   87   224   15 
 Chmurová Lenka   Argo Mania Bohemia  NO  40   89   91   220   16 
 Štěpánková Naděžda   Jane Kateko  NO  81   66   63   210   17 
 Šišková Petra   Lesco Naspo  NO  38   71   92   201   18 
 Fína Jan   Ienny z Elbu  NO  57   60   73   190   19 
 Baselová Tereza Mgr.   Cindy Marko Gero  BOM  15   73   98   186   20 
 Vidrna Jaroslav   Challenger Pip Strážce klidu  KV  4   86   96   186   21 
 Walczysková Vanda   Hard Eqidius  NO  18   70   93   181   22 
 Štěpař Jiří   Bart s Cagova ráje  NO  10   78   92   180   23 
 Uřičař Martin   Omarr Eqidius  NO  12   71   87   170   24 
 Ryšavá Ladislava   Charlie Bílý trpaslík  NO  94   72   0   166   25 
 Goljanová Lenka   Bad Fany Eciloten  BOM  85   79   0   164   26 
 Cahová Daniela Mgr.   Bon Jour Alary Aslar  DOB  0   0   0   nenast.   27 
 Černohorský Miroslav   Pushy de Alphaville Bohemia  BOM  0   0   0   nenast.   28 
 Fuksa Radek   Chris z Větrného vrchu  NO  0   0   0   nenast.   29 
 Holá Stanislava   Galánka Galán Nalag  NO  0   0   0   nenast.   30 
 Kalliontzis Christos   Borg Ir-Sed  NO  0   0   0   nenast.   31 
 Kaločová Lucie   Hyro Waji  NO  0   0   0   nenast.   32 
 Kostelník Vladislav   Ergo Moravia Artex  NO  0   0   0   nenast.   33 
 Kramářová Kateřina   Agir Irfis  NO  0   0   0   nenast.   34 
 Macků Dagmar   Hádes od Jurečka  RTW  0   0   0   nenast.   35 
 Palátová Jana   Aphrodite Nightwish  DOB  0   0   0   nenast.   36 
 Píšová Markéta   Zealous Juvell z Kovárny  BOT  0   0   0   nenast.   37 
 Strach Jan   Greysy z Agíru Bohemia  NO  0   0   0   nenast.   38 

 

TOPlist